Yüksek Platformlu Ayakkabı Tasarımları

Her bayanın topuklu ayakkabılara karşı zaafı vardır. Yediden yetmişe her kadının kendini iyi hissetmesi ve güzelleşmek için alışverişe giderler. 2011 yeni sezonda ise yüksek platformlu ayakkabı modelleri bayanlar tarafından oldukça beğeni kazandı.
Öyle farklı tasarımlarda topuklu ayakkabılar varki bayanlar hangisini alacaklarında kararsız kalıyorlar. Nubuk yüksek topuklu ayakkabılar, rugan burnu açık abiye ayakkabılar ve dantelli yüksek platformlu ayakkabı tasarımları bayanların en çok sevdiği modeller arasında yer alıyor. Yüksek topuklu ayakkabılarda kendilerinin uzun olduklarını ve güzel olduklarını hissetmek bayanları iyi yönden etkilemektedir.
Moda haftasında ince topuklu ayakkabılar ve kalın tahta topuklu ayakkabılar ikiye ayrıldı diyebilriz. Bir yandan kalın tahta topuklu ayakkabılarla eskiye dönüş yaparken diğer yandan ise zımbalı veya taşlı yüksek topuklu ayakkabılarla günümüzün modası yaşatılıyor.
Rugan ayakkabıları daha çok gece gezmelerinizde tercih ederseniz daha uygun olur. Sade veya süet yüksek topuklu ayakkabılar ise günlük kıyafetlerinizle daha iyi kombinlemiş olursunuz.Sizlere en güzel yüksek platformlu ayakkabıları resimler halinde sizlere sunuyoruz.Beğendiğiniz modelleri yorumlarda belirtebilirsiniz.
GALERİ İÇİN KÜÇÜK FOTOĞRAFLARA TIKLAYINIZ

9 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 212 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
hobilerYandex.Metrica