Takım Elbise Modelleri

Takım Elbise Modelleri
Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle çalışan bayanların tercih ettiği Takım elbise modelleri ile sizlerleyiz. Artık sadece erkeklerin kullandığı bir ürün olmaktan çıkmış olan bu tarz bayanların da giyim dünyasına yerini bulmuştur. Günümüz dünyasında her iş kadınının , resmiyete önem veren bayanların üstünde bir takım elbise görüyoruz. Bir ürün kadınlara hitap ediyorsa, o ürün devir niteliğinde değişime mahkumdur. Erkek takım elbise tasarımlarına göre, daha renkli ve daha gösterişli tasarımlarla beğenimize sunuluyor. Eğer karşılaştırmak gerekirse, kadın takım elbise modelleri kesim ve renklerde zengin modellerle karşımızda. Erkek takım elbise modellerinde en çok 4 renk görmek mümkün, bayan takım elbise modellerini her renk tonunda görmeniz mümkün. Bu yılın moda renklerinde çok güzel ve mukemmel kesimli bayan takım elbise modellerinden bir galeri oluşturduk, beğenerek galerimizi gezeçeğinizden eminiz.
Takım elbise yada tayyör, bunlar bazen mecburiyetten bazende zevki temsilen tercih edilen modellerdir. Mecburiyet icra edilen işten yada iştirak edilen davetten kaynaklanabilir. Ama hangisi için kullandığımız çok önemli. İddialı giyinmeyi seven bayanlar, beyaz ve tonlarını takım elbise modellerinde tercih edebilirler. Görsellerimizin içinde etekli veya pantolonlu bayan takım elbise modellerini özel günler için düşünülebilir. Özel günler için düşünülen takım elbise tasarımında kumaş tercihleriniz ipek saten olursa daha şık bir görüntü yakalayabilirsiniz. İş yaşantısında kullandığımız resmi renkleri özel günlere taşımamızın pek anlamı yok, bırakın o gün ışıl ışıl olun.
Çünkü iş için ise daha resmi, davet için ise daha şık olan tercihlerde bulunmalıyız. Bunları birbirinden ayırmak bazı tasarımlar için gerçekten zor olabilir. Mesela ilk örnekte davetlerde kullanılabilecek bir model görüyorsunuz.
İş yerinde bu model olmaz mı olur ama şunu bilmeniz çok önemli; eteğindeki tül parçalar çok seksi bir ifade vermiş. İş yerindeki pozisyonumuz ve iş yeri kalitemiz bunu kaldırabilirmi. Çünkü konu iş yeri olduğunda seksipalite pek hoş karşılanmayabilir yada basite alınmanıza neden olabilir.
Davet içinde durum aynı. Eğer çok resmi duran bir takım seçmişseniz soğuk bir izlenim vereceksinizdir.
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.
Başka bir konuda paylaşmak dileklerimle… sevgiler…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ