Kışlık Elbiseler

Kışlık Elbiseler
Sponsorlu Bağlantılar

Modaya da yön veren sadece bir kaç büyük marka değil mi? Tabi ki türkiye de henüz o çok büyük markaları rahatlıkla alabilecek çoğunluk yok.Zaten böyle olsaydı adı üzerinde çok büyük marka olmazlardı. Diyeceksiniz ki ” ne yani herkesin alabildiği bir marka büyük marka olamazmı”.
Evet yanlış duymadınız, bu işin gerçeği budur. Çok büyük markaların diğer markalardan farkı olan kalitesi ve popülaritesi için çok büyük mali bedeller ödenir. Dolayısıyla bu bedeller fiyata yansır. Yani kalite kadar bedel ödenir.
Üstelik sosyetenin yakından takip ettiği modayı bu unsurlar çok etkiler. Malum herkesin giydiklerini giyseler sosyete olmazlardı. Bunu bir eleştiri olarak algılamayın lütfen. Sadece şunu söylemek istiyorum herşeyin bir nedeni ve bir bedeli var.
Buradaki yayınımda da size büyük markaların kış koleksiyonundan örnekler yayınladım. Umarım beğenirsiniz. Bu ilk örneğimdeki elbisede benim bu yayındaki en çok beğendiğim model.
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.
Başka bir konuda paylaşmak dileklerimle… sevgiler…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ