Kısa saç modelleri

Yeni yıla kısa saç modeli ile girmek istiyorsanız, yeni yılda moda olan kısa saç kesimlerine birkaç örnek vermek istedik. Kısa saçların temizliği, bakımı, şekil verilmesi, model belirlenmesi oldukça kolay olduğundan sanırım, birbirinden şık kısa saç modelleri yeni yılda da en çok tercih edilen saç kesim modelleri arasına gireceğe benziyor.

Kısa saç modeli düşünüyorsanız, kuaförünüzün mutlaka yüz kemik hatlarınıza, başınızın şekline uygun bir kısa saç kesimi uygulayacağından emin olun. Ten renginize uygun bir saç boyası ile bütünleşen, harika bir kısa saç kesimi yaptırmanız halinde oldukça şık ve çekici bir kadına dönüşebilirsiniz.

Kısa saç kesiminizle dikkat çekmenin yanında ilginç  saç boyama yöntemiylede dikkat çekebilir. Hatta son derece şık olabilirsiniz. Resimde ki gibi bir kısa saç modeli hem spor kıyafetlerinize, hem de abiye kıyafetlerinize çok yakışacaktır. Üstelik bu kısa saç modelinde iki farklı renk saç boyası kullanarak oldukça farklı bir saç modeline sahip olabilirsiniz. Bence son derece şık

kisasac12 Kısa saç modelleri

İlk bakışta 80 li yılların kısa saç modelini andıran, bu tip kısa saç kesimleri yeni yıl ile birlikte geri döndü sanırım. Zira gür saçlara sahipseniz böyle bir kısa saç modeli harika duruyor. Üstelik şekil vermesi de son derece kolay. Saçınızı yıkadıktan sonra çok az saç köpüğü sürüp, fönle havalandırdığınız zaman 5 dakika içersinde oldukça şık bir saç modeliniz oluyor.

kisasac Kısa saç modelleri

Ensenizi tamamen açıkta bırakan, arkası kısa önleri uzun kahkülllerden oluşan böyle bir kısa saç modeli, özellikle iş kadınlarının sıkça tercih ettikleri kısa saç modellerinin başında geliyor.

kisasac6 Kısa saç modelleri

Kısa saç modeli kullanırken, alın yapınıza dikkat etmeniz çok önemlidir. Şayet büyük bir alın yapınız varsa kısa saç modeli kullanırken alnınızı biraz kapatacak perçem, kahkül kestirebilirsiniz

kisasac8 Kısa saç modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
hobilerYandex.Metrica