Özel Günler için Tatlı Sürprizler ve Hediyeler

Neredeyse her gün bir özel gün kutluyoruz. Doğum günü, anneler günü, sevgililer günü, babalar günü vs. Özel günler gerçekten hiç bitmiyor. Ama telaşı insanı daha da çok yoruyor. Şimdi benim de doğum günüm yaklaşmışken belki birileri bu yazıyı okur da beni yansıtacak pastalardan birini benim için yaptırır diyorsanız siz de bendensiniz. 🙂 O zaman hemen seçimlere, hediye fikirlerine başlayalım.

Tatlı Sürprizler

 

Tatlı Sürprizler

Öncelikle bu konuda şöyle bir deneyimim var. İstediğiniz pastaların tasarımını anlatıyorsunuz ve ortak bir sonuca bağlanıyorsunuz. Mesela mesleğinizi, neler yapmaktan hoşlandığınızı, tuttuğunuz takımı, sevdiğiniz rengi söylüyorsunuz ve sonucunda harikalar gibi bir pasta sizi bekliyor. Evlenme teklifi ederken, yıl dönümünüzü kutlarken sevgilinize harika jestler yapabilirsiniz.

Tatlı Sürprizler

 

Tatlı Sürprizler

İsterseniz çikolata, kurabiye, cupcake, pasta…  Seçim size ve bütçenize kalmış.

Tatlı Sürprizler

 

Tatlı Sürprizler

 

İsterseniz de şekil şekil nikah şekerleri, davetleriniz için sabunlar yaptırabilirsiniz.

Tatlı Sürprizler

Tatlı Sürprizler

İsterseniz de meyve sepetleri yaptırabilirisiniz. Onlarında görüntüleri bu pastalar kadar iştah kabartıcı ve çok güzel. Bir föndüye kimse hayır diyemez herhalde.

Tatlı Sürprizler

 

 

Sizden tatlı bir yazı olmamıştır umarım 🙂

 

Gelin Buketi Modelleri

Sadece deniz, kum, güneş sezonunu açmadık bunun yanında yaz ayının gelmesiyle düğün sezonunu da açmış bulunmaktayız. Artık beyaz gelinlik beyaz buketi bir kenara bırakmaya başladık. Yaz ayını yansıtan renkli renkli cıvıl cıvıl buketlere merhaba dedik.

Gelin Buketleri

Bir organizasyon için ne kadar özensek detaylarda da o kadar zorlanıyoruz. İstediğimiz gelinliği buluyoruz, uygun buketi bulamıyoruz. Ya da bulup kararsız kalıyoruz. Gelinliğin tamamlayıcı aksesuarı denince setin dışında gelin buketleri de geliyor.

Gelinliğim beyaz buketim de beyaz olsun diyorsanız tepeden tırnağa beyaz buketler…

Gelin Buketleri

Bir ömür boyu saklamak isterseniz yapay buketleri tercih edebilirsiniz.

Gelin Buketleri

Buketim de gelinliğim gibi uzun olsun diyorsanız sarkık buketler…

Gelin Buketleri

Unutmamanız gereken bir noktada tüm fotoğraflarınızda gelin çiçeğiniz yanınızda olacak. O yüzden gelinliğiniz kadar özenmeniz gerekiyor. Tıpkı o günde sizi yansıtmalı.

Gelin Buketleri

Artık klasikleri bir kenara bırakıp değişikliğe gidin. Bu sizin en güzel gününüz ve bugünde en yakın arkadaşınızın çiçeğiniz olduğunu unutmayın.

Gelin Buketleri