Erkekler

Yapılan bir araştırmaya, göre küçük ve önemsiz şeyler zaman içinde bomba vazifesi yapıyor. İkili ilişkilerde, erkek ve kadınlara sizi en çok ne rahatsız eder diye sormuşlar.Kadınların, erkeklerden rahatsız oldukları.Havlu ve çorapları yerden toplamaktan bıktıklarını.Sık sarhoşluk, nedeni olmadan sarhoş olma.Biten tuvalet kâğıdının, yerine yenisini koymamasını.Konuşurken dinlenmemesi, gazete okumaya devam etmesi.Geğirmesi, burnunu karıştırması ve gaz çıkarması.Erkeklerin, kadınlardan:Yolculuğa çıktıklarında, taşınıyormuş gibi çok sayıda bavul almaları.Topluluk içinde, aşırı sevgi sözcükleri kullanmaları.Kadının aşırı sahiplenmesiAlışveriş olayını abartması.Saç maşası  ve bigudilerine en kıymetli eşyası olarak sayması..
İngiltere’de 1165 kadınla yapılan ankette erkeklerin en sinir bozucu özellikleri araştırıldı.Aynı evde yaşamak zordur, eğer titizseniz işiniz daha da zordur. Bir ankete göre Kadınların, eşlerinden şikâyet ettikleri davranış biçimleri.Yüzde 54: Tuvalet kapağını, açık bırakmalarıYüzde 24: Islak havluyu, yatağın üzerinde unutmaları.Yüzde 15: Kirli çamaşırlarını, kirli sepetine atmamalarıŞikâyetleri arasında, evi işine yardım etmemek, tuvalet kâğıdını değiştirmemek, çöpü atmamak, dolaptaki içecekleri bardağa almadan direkt şişeden içmek, her şeyi kendileri bilmek zorundaymış gibi, başkasına yön sormayı kendine yedirememek.Kadın sayısı daha çok olsaydı, sanırım şikâyet konuları daha çok olurdu.
Site sahibimiz, Ekrem Durmuşoğlu’nun yazısından alıntıdır . (Aslında bu yazıyı yazmazsan işine son verilecek dediği için : )Pembe dizilerdeki sahte aşk nağmelerini bizden duymaya çabalamayın çünkü onlar gerçekten rol yapıyor ve kabak bizim başımıza patlıyor.* Bir SMS gönderdiğiniz zaman ilk 10 saniyede cevap gelmeyince ikinci SMS‘te “Orda mısın???” diye sormayın. Kesinlikle oradayızdır..!* Mağazada gelinliklere bakıp “Aaaa ne güzeeel” dediğinizde onun bizim için bir anlamı yoktur.  Bizi duygusuzlukla suçlamayın. Gelinlik sadece kızların hayalidir erkeklerin değil!!!* Saçlarınızı boyattığınızda bunu fark edemezsek anlayın ki yakışmamıştır ve bu bizim suçumuz değildir.* Çoğu erkek ısrardan...
Sayfa başına git
hobilerYandex.Metrica