Dekoratif Sticker Ayna Modelleri

Dekoratif Sticker Ayna Modelleri

İç mekan dekorasyonunda son yıllarda özellikle duvar dekorasyonunda en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alan renkli duvar sticker tasarımlarından sonra ayanlı sticker modelleri ile sizlerleyiz. Bir taşta iki kuş vurma deyimini aynalı sticker modelleri ile sağlayacağız. Nasıl mı? Bildiğiniz üzere ayanlar iç mekana derin katabilecek en doğru aksesuar seçimidir. Mekanı hem olduğundan büyük hemde derin gösterecek ayna ve dekoratif bir görünüm sağlayacak sticker modeli ikisi bir arada. Kısaca iç mekanda kullanılın sticker modelleri dekoratif bir görünüm sağlar; fakat hem sticker hemde aynalı bir seçim yaparsanız bir seferde iki özelliğe sahip olabilirsiniz seçim size kalmış hanımlar. Eğer mekanınız küçük ise koltuk ve mobilyalarınızın hemen üstüne geniş işe tüm duvar boyu hattı boyunca aynalı sticker modellerini uygulayabilirsiniz. İster şehir manzaralı tasarımlar isterseniz de çiçekler ve kelebekler. İç mekan dekorasyon tarzınıza ve zevkinize uyacak her tarz tasarımı İnternet satış sitelerinden ve yapı marketlerden temin edebilirsiniz.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Eğer bütçeni kısıtlı ise ve düşük bir bütçe ile iç mekana farklı bir hava yaratmak istiyorsanız aynalı sticker tasarımları biçilmiş kaftan hanımlar.Özellikle klasik dekorasyon tarzından çok modern dekorasyon tarzı için tercih edebileceğiniz aynalı sticker modellerini ister salonunuzda isterseniz da yatak odanızda uygulayabilirsiniz. Ayrıca renkli tasarımları hol ve antre içinde seçebilirsiniz. Bakalım bugün sizler için seçtiği aynalı sticker modellerini nasılmış? İlk ayanlı sticker modeli, Arapça Allah yazılı harika bir tasarım. İkinci sticker modeli ise kuğu figürlü deseni ile özellikle salon dekorasyonu için oldukça şık bir seçim olabilir. Bu tarz bir aynalı sticker modelini görselde olduğu gibi renkli bir koltuk arkasına yapıştırabilirsiniz. Şimdi üç numaralı görsel olan kelebek desenli aynalı sticker modelini inceleyelim. Piyasada ki ayanlı sticker modellerine dikkat ettiyseniz genelde kelebek motifi üretilmektedir. Hem dekoratif hemde modern duruşu sayesinde size önerim fiğür olarak kelebek ve kuş motifli sticker modellerinden yana olacaktır hanımlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ