Çilek Genç Odası Modelleri

Çilek Genç Odası Modelleri

Çilek Mobilya,  genç ve  bebe takımlarıyla yıllardır bizimle. Kaliteden ödün vermek istemeyenler için tercih edilebilecek mobilyalardan olup, kız ve erkek çocukları için renk zenginliğinin olduğu farklı genç odaları dizayn edebilirsiniz.

Genç odası seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Genç odası seçerken, Türkiye,de malum evlerde genç odaları ebeveyn odaları kadar büyük olmuyor biraz daha ufak oluyor. Ufak olmasından dolayı genç odaları seçerken odaları duvarlarını tam kullanmak en önemlisi genç odalarını seçtiğimiz yerde özel imalat olması bir kere çok önemli. Çünkü tam değerlendirebilmek için özel imalat bizce şart, dışarıdan aldığımız standart mobilyalar eve getirdiğiniz zaman bu kadarda kullanışlı olmuyor. O yüzden genç odaları özel bir imalatla bütün duvarları kaplayacak şekilde olmasında fayda var. Kullandığımız zaman televizyon ünitesi, kitaplık çalışma masası, raylı dolabı çok rahatlıkla koyabilirsiniz. Rğer bunları parça parça koyarsak o zaman mekanda yerimizi fazla değerlendirmiş olmuyoruz. Tam bir istenilen tarzda çalışma odası ve genç odası olmuş oluyor. Çocuklarımızın istediği havayı da yakalayacak böyle bir tarzı da seçmek çok önemli genelde genç odalarında bir yerden aldığınız mobilyalarda heo aynı modeller olduğu için, gidip komşunun evinde de görebiliyorsunuz o mobilyayı. Ama özellikler eklenerek yaptırdığınız mobilyalar çocuklarınız için yeni bir tarz doğurmanıza neden olacaktır. Bu şekilde çocuklarınız kendini bu odada daha özel hissedecek ve rahatlıkla zaman geçirecektir. Kızımızın genç odasını yapıyorsak genç odası farklı genç odası, erkek çocukları için farklı genç odası örneğin alışkanlıklarına göre bu oyunlar olabilir, makyaj çekmecesi olabilir, ayna olabilir bunların hepsini katabileceğiniz ve hepsini sığdırabileceğimiz bir genç odası dizaynına ihtiyacınız olacaktır. Okuma ışıkları, elbise dolaplarının ışıklar genç kızda bir takı çekmecesini açtığı zaman ki ışık bunlar çok önemli. Ekonomik olmasına boyuna göre olmasına çok dikkat etmeniz gerekiyor genç odasında iç dizayn kadar dışının yerleşimi de çok önemli yani yerleşim planı çok önemli neyin nerede olacağı, neyi ne zaman yapacağı o ufak odada inanılmaz şeyler yerleştirip ve çok büyük alanda bırakma imkanımız olabilir.

Çocuğunuzun hoşça vakit geçirebileceği birkaç modeli beğenilerinize sunuyorum…
Sarı renkli çilek genç odaları hem kız,  hem de erkek çocuklarınız için ideal bir renk.

Alt Kategoriler:

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak Galerimize gidebilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

hobiler Yandex.Metrica